Hakkımda

Neredeyse 20 yıldır bilişim sektöründe ağırlıkla hem işim, hem de hobim ve ilgi alanım olan yazılım geliştirme üzerinde çeşitli görevlerde çalıştım. (Sırasıyla Yazılım Geliştirme Uzmanı, Yazılım Geliştirme Departman Yöneticisi, IT Müdür Yardımcısı olarak). Şu anda özel bir şirkette Proje Yöneticisi olarak görev yapıyorum.

Lisans eğitimim İngiliz Dili ve Eğitimi (İstanbul Üniversitesi), yüksek lisansım da Enformasyon Sistemlerinin Tasarımı ve Yönetimi üzerine (İstanbul Teknik Üniversitesi).

Deneyimimin büyük kısmı Microsoft teknolojileri üzerine. Microsoft’un MCP (Microsoft Certified Professional), MS (Microsoft Specialist),  MCSD (Microsoft Certified Solution Developer), MCT (Microsoft Certified Trainer) ve Proje Yönetimi üzerine PMI’ın PMP sertifikalarına sahibim. 

23 Aralık 2013′ten itibaren MSDN forumlarında da aktif şekilde yazışmaya başladım. Özellikle forumlardan takip ettiğim kadarıyla ilgi ve ihtiyaç duyulan konuları burada detaylı ele almayı istiyorum.

Savaş Murat Alkım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>